מה אסור לפספס בניו יורק

טיול לניו יורק בחופש הגדול זה חלום שאפשר להגשים אותו. אולי עכשיו כאשר מכירי הטיסות ירדו לעומת שנים הקודמות תחליטו על ניו יורק כיעד שלכם.
אולי בגלל שהיא מככבת בכל כך הרבה סרטים ותוכניות, אולי בגלל הרחובות הממוספרים והמשובצים – מה שברור הוא שגם במפגש ראשון תרגישו כאילו כבר הייתם פה.
עיר הערים, מרכז העניינים, ניו יורק, ניו יורק. לאף עיר אחרת אין את החוצפה  הדרושה כדי לכנות את עצמה 'בירת העולם', אבל גם אף עיר מלבדה אינה יכולה להצדיק את התואר הזה. ניו יורק היא אוסף יחודי של אנשים מכל הגוונים ומכל הסגנונות – שבעה מיליון אנשים ב-800 קמ"ר – והחיים הללו, אחד בתוך השני, הפכו את תושבי ניו יורק לזן ייחודי של אנשים. אף כי קשה להניח את האצבע על הדבר המדויק שעושה את ניו יורק כה תוססת, הרי שהחשמל באויר הוא שמושך לכאן את האנשים.
חברת דיזנהויז-יוניתורס מציעה לכם מגוון אפשרויות לביקור בתפוח הגדול, טיסות לניו-יורק, טיולים מאורגנים לארה"ב, בתי מלון בניו-יורק ובשאר רחבי ארה"ב, השכרת רכב בניו-יורק, השכרת קראוונים ועוד. יש הרבה תיירים שמסכימים על מלונות בסרי לנקה הם הרבה יותר טובים מהמלונות במחירי ממוצע בניו יורק.
קידומות: ארה"ב – 001  ניו יורק – 212 (מנהטן), שעון: שעון ישראל מינוס 7 שעות. (שעון חורף)
רוב הטיסות לניו יורק מגיעות לשדות התעופה  JFK וניו ארק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים